रौतहटको देवाहीगोनाही नगरपालिकाको पाचौं नगर सभा कार्यक्रम सम्पन्न 

लोकखबर
२५ आश्विन २०७८, सोमबार २३:३२

नगर प्रमुख धरमेन्द्र पटेलको प्रमुख अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको नगर सभाले, चालु आर्थिक वर्ष २०७८-०७९ मा नगरको समग्र बिकासका लागि ४९ करोड ८६ लाख १५ हजार बाणिज्य सहितको बजेट प्रस्तुत गरेको थियो । चालु आर्थिक वर्षमा नगरको चौतर्फी बिकासका लागि देबाही गोनाही नगरपालिकाले आफ्नो पाचौं नगर सभाबाट ४९ करोड ८६ लाख १५ हजार रुपैयाँ बजेट पारित गरेको हो । नगर सभामा समानीकरण, शसर्त अनुदान, राजस्व ब्यब्स्थापन, आन्तरिक आय लगायत गरी सो रकम प्रस्तुत गरेको थियो ।

May be an image of 7 people, people sitting and people standing

यस वर्ष शिक्षा, स्वास्थ्य, कृषि, यातायात, खानेपानी, बिधुत, भौतिक पूर्वाधार निर्माण लगायतलाई बिशेष प्राथमिकतामा राखेर सो बजेट प्रस्तुत गरिएको निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बिरेन्द्र चन्द्रबंसीले बताए ।

कार्यक्रममा नगरपालिकाकी उप प्रमुख परनिया देबि पटेलको बिशिष्ट आतिथ्य तथा ९ वटै बडाका जनप्रतिनिधि, कर्मचारी, सुरक्षाकर्मी, पत्रकार लगायतको सहभागिता थियो ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*