भीमफेदी गाउँपालिका अध्यक्ष हिदम लामाले फेशबुकबाटै दिए यस्तो बधाई

लोकखबर
२८ पुष २०७६, सोमबार १०:११

मकवानपुर ।मकवानपुरको भीमफेदी गाउँपालिका अध्यक्ष हिदम लामाले हेटौंडालाई प्रदेश कायम गराएको तथा सर्वसम्मत रुपमा बागमती नामकरण गरेकोमा सम्बन्धित सबैलाई बधाई व्यक्त गरेका छन् ।

सामाजिक संजाल फेशबुकबाट उनले प्रदेशबासी, बागमती प्रदेशसभा, हेटौंडाबासीलाई बधाई भनेका छन् । उनले लेखेका छन्, ‘सम्पूर्ण बाग्मती प्रदेशबासीमा हार्दिक बधाई । संघियता कार्यन्वयनको लागि आज ऐतिहासिक निर्णय गर्न सफल बाग्मती प्रदेशसभालाई बधाई । प्रदेश राजधानी हेटौडा कायम भएकोमा सम्पूर्ण हेटौडाबासीलाई हार्दिक बधाई । ’

विभिन्न स्थानीय तहका जनप्रतिनिधीले प्रदेशको राजधानी हेटौंडा कायम भएको तथा बागमती नामकरण गरेकोमा खुशी व्यक्त गर्दै बधाई दिएका छन् । राजधानी कायम भएको खुशीयालीमा सार्वजनिक बिदा माग गरिएपनि यो खुशीको क्षणमा केही सामाजिक कार्य गरेर खुशीयाली मनाउँनुपर्ने जिल्ला समन्वय समिति मकवानपुरका प्रमुख रघुनाथ खुलालको भनाई छ ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*