मदन भण्डारी स्पोर्टस् एकेडेमी हेटौंडाको वडा-वडामा

हेटौंडा ६ को अध्यक्षमा सुमन लामा
लोकखबर
११ फाल्गुन २०७६, आईतवार १६:००

मकवानपुर । मदन भण्डारी स्पोर्टस् एकेडेमी मकवानपुरको विभिन्न वडा वडामा गठन भएका छन् । हेटौँडा ६ नम्बर वडा कमिटिको अध्यक्षमा सुमन लामा चयन भएका छन् । आज हेटौँडा ६ सम्पन्न भेलाले लामाको अध्यक्षता ११ सदस्यीय वडा कमिटि गठन गरेको हो । कमिटी उपाध्यक्ष अमृत गौतम, कोषाध्यक्ष मदन राई, सचिव सुमन नेपाली,सह सचिव निरुता क्षेष्ठ चयन भएका छन् । कमिटिको सदस्यहरुमा सिसन न्यौपाने, दिपेश थापा, सविन राई , शैलेश्वार राई, सियास राई र निरुता क्षेष्ठ चयन भएका हुन् । सो कमिटिको प्रमुख सल्लाहकारमा युवा नेता मनोज चौलागाई र सह सल्लाहकार विजय शाहीलाई चयन गरेको छ ।

मदन भण्डारी स्पोर्टस् एकेडेमी हेटौँडा नगरका अध्यक्ष सविन लामाको सभाध्यक्षता तथा मदन भण्डारी स्पोर्टस् एकेडेमीका केन्द्रिय सदस्य नविन सिग्देनको प्रमुख आथित्यता भएको हो । सो कार्यक्रममा मकवानपुर खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष सानु लामा, मदन भण्डारी स्पोर्ट एकेडेमी मकवानपुरका अध्यक्ष निरज सिङ ठकुरी, जिल्ला सचिव आकाश अधिकारी,नगर अध्यक्ष सविन लामा, नेकपा नगर कमिटि सचिवालय सदस्य गणेश दुलाल, एकेडेमीको हेटौंडा ६ नम्बर वडाको सहसल्लाहकार शोभा घिमिरे, नेकपा हेटौँडा ६ नम्बर वडा अध्यक्ष पुष्पराज पराजुली, नगर कमिटि सदस्य गणेशकुमार तिमल्सिना, सिआन कार्य समिति सदस्य अनिल अधिकारी लगायतको आथित्यता रहेको थियो ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*