६ लाख ४० हजारको धनमाल चोरी

लोकखबर
२० फाल्गुन २०७६, मंगलवार १५:१३

मकवानपुर । काठमाडौं महानगरपालिका-६ कपन तेन्जिङ चोकस्थित डेरा गरी बस्ने दुईवटा कोठमा सोमबार दिउँसो चोरी भएको छ। उदयपुर काफ्ले गाउँपालिका-५ घर भएका दीपक राउत र सोलुखुम्बु पासाङल्हामु गाउँपालिका-३ घर भएका दमाई छिरिङ शेर्पाको कोठामा ४ लाख ९० हजार रूपैयाँ बराबरको नगद तथा सुनका विभिन्न गहना चोरी भएको हो।

काठमाडौं बुढानिलकण्ठ नगरपालिका-१० कपन पञ्चकुमारी मन्दिरस्थित डेरा गरी बस्ने सर्लाही घर भएकी अन्जना लुइँटेलको कोठामा पनि चोरी भएको छ। चोरले नगद तथा सुनका विभिन्न गहनासमेत गरी करिब १ लाख ५० हजार रूपैयाँ बराबरको धनमाल सोमबार दिउँसो चोरी गरेको प्रहरीले जनाएको छ। चोरीमा संलग्नहरूलाई खोजी कार्य थालेको प्रहरीले जनाएको छ।नेपालन्युज डटकमबाट

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*