बालु्वाटारमा धर्ना दिन गएका युथ कंग्रेस नेपालका नेता पक्राउ

लोकखबर
१६ श्रावण २०७७, शुक्रबार १३:५८

मकवानपुर ।इनफ इज इनफ अभियानको मागमा ऐक्यवद्धता जनाउँदै प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटार बाहिर धर्ना दिन पुगेका युथ कंग्रेस नेपालका नेता पक्राउ परेका छन् ।

कोभिड–१९ नियन्त्रणमा प्रभावकारी कदम चाल्न तथा पीसीआर परीक्षणलाई व्यवस्थित बनाउन माग गर्दै १४ दिनदेखि आमरण अनसनमा बसेका इनफ इज इनफका अभियन्ताहरुप्रति ऐक्यवद्धता जनाउँदै सरकारविरूद्ध प्रदर्शन गरिरहेका उनीहरूलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

प्रधानमन्त्री निकास बालुवाटार बाहिर धर्ना दिन पुगेको युथ कंग्रेस नेपालका केन्द्रीय संयोजक सचिन तिमल्सिना, केन्द्रीय सदस्य विधुत लामिछाने र मनोज पुरी, युथ कांग्रेस नेपाल बागमती प्रदेशका संयोजक दिपेश तामाङ लगायत छन्। खबरहब डटकमबाट

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*