दशैंका बेला मकवानपुरमा दुःखद खबर, करेन्ट लागेर मृत्यु

लोकखबर
६ कार्तिक २०७७, बिहीबार ०९:००

मकवानपुर । मकवानपुरमा करेन्ट लागेर एकजनाको मृत्यु भएको छ । मकवानपुरको कैलाश गाउँपालिकाका एक पुरुषलाई करेन्ट लागेर ज्यान गएको हो । बुधबार साँझ घरमा बत्तिको प्लक मिलाउने क्रममा करेन्ट लागेर कैलाश गाउँपालिका १०, भाल्टारका ४८ वर्षिय जीवन मोक्तानको मृत्यु भएको गाउँपालिका अध्यक्ष टंक मोक्तानले जानकारी दिए ।
अध्यक्ष मोक्तानका अनुसार बुधबार साँझ करेन्ट लागेका मोक्तानलाई उपचारका लागि हेटौंडा अस्पतालमा ल्याइएपनि उनको मृत्यु भएको हो । दशैंको मनाइरहेका नेपालीको घरमा यस्ता दुःखद् घटना भएको प्रति पालिका अध्यक्ष मोक्तानले दुःख व्यक्त गरेका छन् ।
करेन्टका कारण मकवानपुरमा सर्वधारणले ज्यान गुमाइरहनुपरेको अवस्था छ ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*