कार्यकाल सकाएर बिदा भए खड्गी

लोकखबर
६ चैत्र २०८०, मंगलवार १०:२२

मकवानपुर । मकवानपुर जिल्ला खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष भेष खड्गी आफ्नो २ वर्षे कार्यकाल सफलतापूर्वक पुरा गरी समितिबाट बिदा भएका छन् । उनलाई सोमबार समितिले सम्मानपत्र सहित बिदाई गरेको हो ।

बागमती प्रदेश खेलकुद विकास परिषदबाट २०७८ चैत ४ गते अध्यक्ष पदमा नियुक्त भएका खड्गीले बिदाईका क्रममा आफ्नो कार्यकालमा भएका उल्लेखनीय कार्यहरुलाई सम्झिएका थिए । बिदाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि हेटौँडा उपमहानगरपालिकाकी प्रमुख मीनाकुमारी लामाले आफ्नो कार्यकालभरी खेलकुद क्षेत्रको विकास र विस्तार गर्ने कार्यमा निस्वार्थ भावनाले लागेकोमा खुशी व्यक्त गरिन् ।

कार्यक्रममा पूर्वनगरप्रमुख हरिबहादुर महत, नगर खेलकुदका निवर्तमान अध्यक्ष चन्द्र शाही, जिल्ला खेलकुदका पूर्वअध्यक्ष सानु लामा, वडा नम्बर १ का अध्यक्ष सविन न्यौपाने, वडा नम्बर २ का अध्यक्ष विष्णुगोपाल महर्जन, वडा नम्बर ११ का अध्यक्ष जुना दहाल, मकवानपुर जिल्ला तेक्वान्दो कार्यसमितिका अध्यक्ष लालकाजीरत्न बज्राचार्य लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*