रिटर्नी एसोसियसन (समाजवादी) मकवानपुरमा रामकृष्ण भट्ट अध्यक्ष

लोकखबर
१७ चैत्र २०८०, शनिबार २१:१०

मकवानपुर । नेपाल रिटर्नी एसोसियसन समाजवादी मकवानपुरको प्रथम भेलाबाट रामकृष्ण भट्टको अध्यक्षतामा १९ सदस्यीय रिटर्नी एसोसियसन मकवानपुर गठन गरिएको छ ।

उपाध्यक्ष महेन्द्रराज खड्का, सचिव अमीर लामा, सहसचिव मणिराम बल, कोषाध्यक्ष किरण राई लगायत रहेका छन् । नेपाल रिटर्नी एशोसिएन केन्द्रीय अध्यक्ष प्रवीण पौडेलको प्रमुख आतिथ्यता तथा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) मकवानपुरका अध्यक्ष विष्णुप्रसाद दाहालको अध्यक्षतामा भेला भएको हो ।

भेलामा पार्टी पोलिटब्युरो सदस्य घनप्रसाद गौतम, केन्द्रिय सदस्य तथा मकवानपुर जिल्ला इन्चार्ज मुनु सिग्देल,सचिवालय सदस्य किशोर बर्तौला, मधु अधिकारी, पार्टी नगर कमिटीका सचिव सफल अधिकारी लगायत पार्टीका नेताहरुको आतिथ्यता थियो ।
जिल्ला सचिवालय सदस्य तथा रिटर्नी एशोसिएसन मकवानपुर इन्चार्ज दुर्गाप्रसाद दहालको सम्योजनमा भेला भएको हो ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*