हेटौँडा १२ ले जित्यो १५ नम्बर वडाअध्यक्ष कपको उपाधि

चन्द्र घलान
१९ चैत्र २०८०, सोमबार ०६:१७

मकवानपुर । मकवानपुरको हेटौँडामा सम्पन्न अन्तर वडास्तरीय १५ नम्बर वडाध्यक्ष कप फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि हेटौँडा १२ ले जितेको छ । आईतबार भएको फाइनलमा वडा नम्बर १२ ले वडा नम्बर ७ लाई १–० गोल अन्तरले पराजित गर्दै उपाधि जितेको हो ।

हेटौँडा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित गौरीटार रंगशालामा भएको निक्कै नै प्रतिस्पर्धात्मक प्रतियोगितामा वडा नम्बर १२ का गोल किपर आयुश गोलेले उत्कृष्ट गोल किपरको उपाधि जितेका जितेका थिए । त्यस्तै उत्कृष्ट फर्वाड पनि वडा नम्बर १२ कै साजन पाख्रिन भएका थिए ।

उपाधि विजेता वडा नम्बर १२ ले १ लाख रुपैयाँ र उपविजेता टिम वडा नम्बर ७ ले ५० हजार रुपैयाँसहित शिल्ड, मेडल तथा प्रमाणपत्र प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगितामा हेटौंडा उपमहानगरपालिकाभित्रका १७ वटा वडाहरुको सहभागिता रहेको थियो । हेटौंडा उपमहानगरपालिका १५ नम्बर वडा खेलकुद विकास समितिको आयोजनामा प्रतियोगिता भएको हो ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*