विराट कोहलीलाई १२ लाख जरिवाना

लोकखबर
९ आश्विन २०७७, शुक्रबार १५:१६

मकवानपुर । आईपीएल टोली रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरका कप्तान विराट कोहलीलाई जरिवाना गरिएको छ । बिहीबार राति भएको खेलमा किंग्स इलेभेन पन्जाबविरुद्ध स्लो ओभर गरेको भन्दै आयोजकले १२ लाख भारु जरिवाना तिराएको हो ।

सोही खेलमा बैंगलोर ९७ रनले पन्जाबसँग पराजित भएको थियो । यसै खेलका दौरान कोहलीले पन्जाबका कप्तान लोकेस राहुलको क्याच छाडेका थिए । उक्त क्याच बैंगलोरका लागि भारी बनेको थियो । राहुलले बैंगलोरविरुद्ध अविजित १३२ रनको शतकीय पारी खेलेका थिए ।

दुबई इन्टरनेसनल स्टेडियममा बैंगलोरले टस जितेर पहिले बलिङ रोजेको थियो । बैंगलोरमा डेल स्टेन, उमेश यादव र नवदीप सैनीजस्ता तीन प्रमुख तीव्र गतिका बलर थिए । तर, बैंगलोरका बलर पन्जाबविरुद्ध खासै नचल्दा विशाल लक्ष्य प्रस्तुत भएको थियो ।

सोही खेलमा बैंगलोरले २० ओभर बलिङ गर्न दुई घण्टाको समय लिएको थियो । तर, टी-ट्वान्टीमा एक इनिङ्सका लागि सामान्यतः ९० मिनेटको समय निर्धारण गरिएको हुन्छ । यसै कारण कप्तान कोहलीलाई जरिवाना लगाएको हो । २०७ रनको लक्ष्य पछ्याएको बैंगलोरले १७ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै १०९ रन मात्र जोडेको थियो ।बाह्रखरी डटकमबाट

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*