राष्ट्रिय क्रिकेटमा मकवानपुरबाट महाबिर क्लबले भाग लिने

लोकखबर
२८ आश्विन २०७६, मंगलवार ०७:२८

मकवानपुर । बाराको कलैयामा हुने राष्ट्रिय क्रिकेट प्रतियोगितामा मकवानपुरको तर्फबाट महाबिर क्लबले प्रतिनिधित्व गर्ने भएको छ । प्रतियोगितामा सहभागि खेलाडिहरुको लागि हेटौँडा १४ का वडा अध्यक्ष दिपक खड्काले जर्सी सहयोग गरेका छन् । उनले २५ हजार नगद बराबर रकम खर्चेर जर्सि सहयोग गरेका हुन् ।

समाजसेवी केदार ओझा बाट १२ हजार नगद, वडा न ५ का अध्यक्ष राजेश बानियाबाट ५ हजार, सुर्य विनायक टेडर्स का सन्चालक प्रबिन साङामीबाट ५ हजार, नबोद य बोर्डिङ स्कुल का सन्चालकदिपेश जोशी ज्यु बाट १० हजार, औषधी ब्यवसाही सघ का अध्यक्ष सुधिर दहालबाट एक थान फर्स्ट ऐड बक्स हेटौडा सिमेन्ट बाट ४ हजार, क्यान केन्द्रीय सदस्य करण महत्रा बााट ५ हजार तथाजिल्ला क्रीकेट सघ का कोषाध्यक्ष अनुप सिनोरिया बाट ५ हजार, र क्यान प्रदेश नंबर ३ का सदस्य राजु गुप्ताले नगद ३ हजार प्राप्त भएको टिमका प्रशिक्षक सञ्जय महर्जनले बताए ।

 महाबिर क्लबका खेलाडीहरु

१: तक्षक सिम्खडा ( कप्तान्)

२:उदित श्रेष्ठ

३: राम नरेश गिरि

४: सुमन सुनार

५: बिपुल खनाल

६:निखिल श्रेष्ठ

७ : बिजय यादब

८:गौरव खड्का

९: शुभ कन्सकार

१०:विशाल फुयाल्

११: सन्तोस उपाध्याय

१२:राजन शाह

१३:सुबर्ण भट्ट

१४:पियुश शर्मा

१५: करण अग्रवाल

१६:अभिशेक चौधरी

१६: सुमित कन्डेल्

१७: बिमर्श ओझा

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*