बकैयामा भएको फुटबल खेलमा परेलि टीममाथी बाघभैरक टिम बिजय

लोकखबर
२२ आश्विन २०७८, शुक्रबार २०:०३

मकवानपुर । मकवानपुरको बकैया गाउँपालिका वडा नम्बर ७ हात्तीखाेलामा आज एक दिवसिय टाेल स्तरीय फुटबल प्रतियाेगिता अन्डर १८ सम्पन्न भएको छ । नेपालीहरुलो महान पर्वको रूपमा रहेको बिजया दशै तथा छठको शुभकामनाको रूपमा आयोजना गरेको फुटबल प्रतियोगितामा २ वटा टिमको सहभागीता रहेको थियो।

प्रतियोगितामा बाघभैरक युवा टिम ३ गाेल र परेलि युवा टिम १ गाेल गरे सङ्गै बाघभैरबले सहज बिजय हासिल गरेकाे थियाे ।

कार्यक्रमा बकैया गाउँपालिका वडा नम्बर ७ को वडा अध्यक्ष रामकाजि लामिछानेले रेफ्रि लाई बल हस्तान्तरण गरि खेल सुरु भएको थियो । कार्यक्रमा बाेल्दै अध्यक्ष लामिछानेले खेलले थप उत्कृष्ट र खेलाडी उत्पादन गर्ने र खेल प्रदशन गर्ने हाैसला मिल्ने बताएको छ । यस्तै खेललाई निरन्तरता दिने र खेलाडी उत्पादन तथा हाैसला बदाउने प्रतिबद्ता गर्नु भएको थियो ।

प्रतियाेगिताकाे उतकृस्ट खेलाडीकाे रुपमा जिकेश सापकोटा र उदाएमान खेलाडी र उत्कृष्ट खेलाडी सुजन माझी भएको थियो ।

प्रतिकृया

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*